
Interim HR Business Partner l 8 uur per week l Oss
- On-site, Hybrid
- Oss, Noord-Brabant, Netherlands
- €75 - €90 per hour
- People & Culture
Job description
Profielschets: Interim People & Culture Partner – Frontliners (Oss)
Frontliners staat voor een ingrijpende reorganisatie. Tegelijk vertrekt de huidige P&C Manager per 1 september. Wij zoeken daarom een ervaren Interim People & Culture Partner die deze overgangsperiode overbrugt en ervoor zorgt dat de dagelijkse P&C-werkzaamheden zorgvuldig en ongestoord doorgaan.
Wat je gaat doen
Je bent één dag per week op locatie in Oss en draagt, in ieder geval tot 1 januari, de volledige verantwoordelijkheid voor People & Culture binnen Frontliners. Je bent het eerste aanspreekpunt voor medewerkers en management en zorgt ervoor dat de dagelijkse P&C-processen soepel verlopen. Denk hierbij aan personeelsadministratie, payroll, HR-vraagstukken, verzuim, mutaties en de afstemming met externe dienstverleners. Een groot deel van de uitvoering is uitbesteed, maar jij bewaakt het overzicht, houdt regie en zorgt dat alles tijdig en correct wordt afgehandeld.
Daarnaast denk je in de periode augustus tot januari mee over de toekomstige inrichting van de People & Culture-ondersteuning. De organisatie verandert, en daarmee ook de behoefte aan HR. Met jouw ervaring help je om een passende, efficiënte en toekomstbestendige P&C-structuur neer te zetten.
Je werkt nauw samen met de Programma Directeur en het People & Culture-team van Den Hartogh. Zij bepalen de koers van de reorganisatie; jij zorgt ervoor dat deze op de werkvloer in Oss zorgvuldig wordt uitgevoerd en dat medewerkers en leidinggevenden professioneel worden ondersteund gedurende deze overgangsfase.
Job requirements
Wat je meebrengt
Ervaring met change en reorganisaties is geen nice-to-have maar een vereiste. Je hebt dit eerder gedaan, weet hoe je uitsrtoom trajecten netjes afrondt en sensitiviteit heeft. Kennis van AFAS is eveneens key: je moet zelfstandig kunnen schakelen in het systeem zonder inwerktijd te verliezen. Frontliners is een IT/software ontwikkelorganisatie, dus ervaring met deze sector helpt je om de organisatie, de functies en de mensen snel te begrijpen.
Praktisch
Voorkeur voor een startdatum van 1 augustus, zodat er nog een maand overdracht is met de vertrekkende P&C Manager voordat die weggaat. Geen vakantie in de periode juli tot en met december: dit is precies de periode waarin het erop aankomt. Betreft 1 dag per week!
Klinkt goed? Solliciteer direct!
Wil je meer weten? Neem contact op met Bob Kloppenburg via 📞 06 - 11 44 15 12 of solliciteer direct via de knop hieronder.
- Oss, Noord-Brabant, Netherlands
or
Thank you for applying!
Your application has been received and is in review. See how we keep you updated and what you can expect.
You've already applied for this job
We appreciate your interest in this position. Unfortunately, you have already applied for this job.
© Copyright 2025 Royal Den Hartogh Logistics. All rights reserved - Privacy - Cookies - Terms & Conditions - Code of Conduct

